FTESĖ PĖR APLIKIM

K-0009

 

Pozita:

Praktikant nė Programin 5 vjeēarė tė USAID

Pėrkrahje Adoleshentėve pas mėsimit tė rregullt (ASSET) 

Punėdhėnėsi:

Qendra pėr Arsim e Kosovės (KEC)

 

Data e fillimit tė angazhimit:

01 korrik 2018

Data e pėrfundimit tė angazhimit

31 dhjetor 2018

 

Pėrshkrimin e plotė tė detyrave tė punės mund ta shkarkoni nė vegzėn nė vijim: Pėrshkrimi i detyrave tė punės.

Me rastin e aplikimit duhet tė dorėzoni CV-nė tuaj dhe letrėn motivuese nė email adresėn vendepune@kec-ks.org deri mė 18 qershor 2018, 12.00.  

Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur nė listėn e ngushtė do tė kontaktohen. 

 

 


 

 


 

 

© 2005 - 2018 Copyright KEC