MUNDĖSI PUNĖSIMI

K-0007

  

Pozita:

Zyrtar i Projektit  

Pėrkrahja e BE-sė pėr zbatimin e strategjisė pėr pėrfshirjen e komuniteteve rom, ashkali dhe egjiptian (EU-SIMRAES II)

 

Punėdhėnėsi:

Qendra pėr Arsim e Kosovės (KEC)

 

Data e fillimit tė angazhimit:

18 qershor 2018

Data e pėrfundimit tė angazhimit

31 mars 2019

 EU-SIMRAES II ka pėr qėllim tė mbėshtesė Qeverinė e Kosovės nė zhvillimin e shoqėrisė demokratike dhe multietnike duke zbatuar strategjinė pėr integrimin e komuniteteve rom, ashkali dhe egjiptian dhe planin e saj tė veprimit. Objektivi specifik i projektit ėshtė tė sigurojė qasje tė barabartė tė fėmijėve rom, ashkali dhe egjiptian nė arsimin parafillor, fillor dhe tė mesėm, duke pėrmirėsuar regjistrimin, vijimin dhe arritjen e rezultateve tė fėmijėve nėpėrmjet mbėshtetjes sė bazuar nė komunitet dhe asaj financiare.

 Pėrshkrimin e plotė tė vendit tė punės mund ta shkarkoni kėtu.

Dorėzoni CV-nė tuaj dhe njė letėr motivuese nė vendepune@kec-ks.org deri mė 28 maj 2018, ora 16.30.

Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur nė listėn e ngushtė do tė kontaktohen.  

 NUK PRANOHEN TELEFONATAT APO VIZITAT NĖ ZYRĖ

 

 


 


 

 

© 2005 - 2018 Copyright KEC