FTESĖ PĖR APLIKIM

K-0006

 

 

Pozita:

Konsulent pėr zhvillimin e kornizės pėr monitorimin e Strategjisė Sektoriale pėr Punė dhe Mirėqenie Sociale 2018 – 2022  

 

Punėdhėnėsi:

Qendra pėr Arsim e Kosovės (KEC)

Rrjeti i Kosovės pėr Arsim dhe Punėsim/Kosovo Education and Employment Network (KEEN)

 

Data e fillimit tė angazhimit:

01 qershor 2018

Data e pėrfundimit tė angazhimit

30 qershor 2018

 

Pėrshkrimin e plotė tė detyrave tė punės mund ta shkarkoni nė vegėzėn nė vijim: Pėrshkrimi i detyrave tė punės.

Me rastin e aplikimit duhet tė dorėzoni CV-nė tuaj dhe ofertėn financiare pėr ditė pune nė email adresėn mgalimuna@kec-ks.org deri mė 24 maj 2018, 16.30.  

Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur nė listėn e ngushtė do tė kontaktohen. 

 

 


 

 


 

 

© 2005 - 2018 Copyright KEC